Продавач - Служител в Магазин за аксесоари / Сервиз за мобилни телефони

Фирма “ МАКССИСКОМ “ ЕООД e първият и единствен специализиран сервиз и магазин за аксесоари и ремонт на iPhone, iPad и Mac в гр.Пловдив и гр.Пазарджик. Разполагаме с екип от професионалисти, като целта ни е да отговорим на нуждите на нашите клиенти!
Фирмата търси да назначи мотивирана и отговорна личност със страст към мобилните устройства - Таблети, Смартфони, както и технологиите около тях, на позицията “продавач-консултант “.
Основни изисквания:
- Завършено средно образование;
- Добра компютърна грамотност / Excel, Word,Internet, E-mail, въвеждане и създаване на текст/
- Добри търговски умения;
- Отговорност,коректност и лоялност;
- Точна и прецизна работа, вникване в детайлите;
Предимства:
- Предишен опит на подобна позиция
- Владеене на английски език;
- Познания и опит в областта на Информационните технологии;
- Висока лична дисциплина и отговорност в работата;
Основни отговорности:
- Посреща и обслужва клиенти в търговския обект;
- Консултира клиентите за качествата на предлаганите стоки и услуги
- Сключва договори, приема парични плащания;
- Информира подробно и коректно клиенти за допълнителните сервизни услуги предлагани от фирмата.
- Ежедневна комуникация по телефон и имейл с клиенти;
- Потвърждаване и изпълнение на онлайн поръчки
Предлагаме:
- Фирмено обучение
- Работа на трудов договор
- Добра работна среда
- Възможност за професионално израстване
Работно Време:
Понеделник – Петък: 10:00 - 19:00 часа
Събота: Почивен ден
Неделя: Почивен ден
Документи:
- CV;
- актуална снимкa
- Други документи и материали, които смятате, че биха донесли предимство на вашата кандидатура.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности