Продавач-консултант

Royal van Son търси човек за позицията продавач-консултант на 4 или 6-часов трудов договор в магазин за луксозна холандска козметика в центъра на гр. София.
Отговорности:
- Учтиво отношение към клиентите;
- Професионално обслужване на клиентите;
- Постигане на целите за месечни продажби;
- Приемане и подреждане на стока;
- Аранжиране на магазина и витрините в съответствие с фирмените стандарти;
- Поддържане на магазина в добър търговски вид.
Изисквания:
- Отлични комуникационни умения;
- Позитивна нагласа;
- Точност и коректност;
- Мотивация за постигане на високи резултати;
- Умение за работа в екип.
За предимство ще се счита:
- Предишен опит в сферата на продажбите и облужването на клиенти;
- Говоримо владеене на английски език.
Ние предлагаме:
- Конкурентно възнаграждение;
- Бонусна схема спрямо постигнатие резултати;
- Трудов договор;
- Работа на смени;
- Приятелска работна атмосфера;
- Работа в модерен магазин в центъра на гр. София.
Ако се чувствате готови да станете част от кралския екип, изпратете Вашето CV!
Само удобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат третирани с пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности