Продавач-консултант

Няма описание

Основни отговорности:
-Водене на кореспонденция;
-Комуникация с клиенти и контрагенти на фирмата;
-Комуникация с различни институции;
-Водене на отчетност и следене на срокове;
-Изготвяне на договори, декларации и съпътстващи документи;
-Регулярно въвеждане на база данни;
-Работа с електронен подпис;
-Работа в екип;
Личностни качества, които търсим в кандидата:
-Взискателност към детайла;
-Гъвкавост и адаптивност;
-Желание за самообучение и развитие на качествата, необходими за длъжността;
-Отговорност;
-Организираност;
-Комуникативност;
-Дискретност и конфиденциалност
Изисквания към позицията:
-Много добри компютърни умения. Активен опит с MS Excel и MS Word;
-Умение за работа в екип;
-Много добра лична организация;
-Предишен опит на подобна позиция;
-Отлично владеене на MS office, работа с компютър и периферна офис техника
Какво предлагаме:
-Конкурентно заплащане;
-Трудов договор;
-Спазване на регламентираните почивни дни и отпуски;
-Постоянна работа;
-Приятна работна атмосфера;
-Възможност за допълнително развитие и квалификация
Ако прочетеното до тук Ви допада и отговаря на Вашите изисквания, не се колебайте и изпратете своята актуална автобиография.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.
Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
тел. за контакти 0887 460 900

June 10th, 2022

Враца

Административни, Офис и Бизнес дейности