Продавач-консултант

Абис Алба ЕООД е партньор-производител и търговец на дребно за мебели от масивна дървесина (иглолистна и широколистна), ламинирани меламинови плоскости и МДФ. Компанията оперира на българския пазар през последните 25 години и разполага с търговски обект на територията на гр. София, където са изложени базови модели на мебели за антре, кухня, спалня, детска стая, кабинет и дневна стая. Абис Алба ЕООД изпълнява мебели по поръчка и по-желание на клиента създава авторски решения за цялостното обзавеждане на дома, магазина или офиса.
В работата си държим на уважението, личното отношение и „различния подход“ към клиентите. Създаваме с тях позитивни и дълготрайни отношения на доверие, автентичност и достъпност.
Търсим усмихнат и креативен човек, който да се присъедини към екипа ни на позиция:
Продавач консултант
Основни отговорности:
- Учтиво посреща клиентите и дава убедително информация за основните артикули в магазина
- Приема заявки на живо и по телефон и подробно описва събраната информация
- Изследва нуждите на клиентите и ги консултира
- Участва в документалното обработване на сделките
- Грижи се за приветливия вид на магазина
- Съдейства на клиентите за транспортирането и монтажа на мебелите
Изисквания към кандидатите:
- Висше или средно техническо образование (може и студент)
- Много добра компютърна грамотност – MS Office
- Базови търговски умения и търговски нюх
- Умение да изгражда доверие и трайна връзка с клиентите
- Умения да задава въпроси и да преформулира
- Проактивна нагласа към работата и готовност да се обучава
- Адаптивност и индивидуален подход
- Организираност и инициативност
Ние предлагаме:
- Въвеждащо обучение
- Гъвкаво работно време
- Удобно локация, в самия център на София
- Приветлива атмосфера за работа
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, кандидатствайте, като ни изпратите автобиография и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Информацията, която предоставяте е поверителна, попада под защитата на ЗЗЛД и ще се използва единствено за целите на подбора

June 10th, 2022

София

Производство