ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ/КИ НА СЛАДОЛЕД

Няма описание

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ/КИ НА СЛАДОЛЕД ,,ICE'N'GO''
Замразен десерт Ice’n’Go се предлага в повече от 14 държави в Европа.
Във връзка с разширяване на своята дейност в България, търсим да назначим позитивна и отговорна личност на длъжността:
Продавач - консултант
Отговорности:
• Осъществяване на продажби;
• Спомага за постигане на заложените фирмени цели;
Изисквания:
• Владеене на чужд език;
• Ориентираност към постигане на високи резултати;
• Умения в презентиране на асортимент.
• Предишен опит в търговията и продажбите е препоръчителен;
• Kомуникативност и организираност; отговорност, стриктност, коректност и изпълнителност; умения за работа в динамична среда; висока екипна съвместимост;
• Навършени 18 години;
• Сериозно отношение и коректност към работата, клиентите и екипа.
Ние предлагаме:
• Сезонна заетост
• МЕСТОРАБОТА : Слънчев бряг
• Мотивиращо възнаграждение : основна работна заплата +бонус система.
• ТД,СО;
Ако смятате, че това е подходяща възможност за Вас, изпратете автобиография и снимка като посочите референтен номер на обявата, за която кандидатствате.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби