ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЯТА ФИРМА “ВЕСЕЛИНА БИС” ООД СОБСТВЕНИК НА ВЕРИГА МАГАЗИНИ IVIS   Фирма Веселина БИС ООД функционира на българския пазар от 1993 година. Основната дейност на дружеството е търговия с парфюмерия, козметика, перилни и почистващи препарати, санитарни и хигиенни принадлежности и стоки за бита. Веселина Бис ООД е основен вносител за България на стоки от Европейския съюз , като по този начин успява да подържа най-ниските цени на българския пазар. Благодарение високото ниво на организация и управление на търговската дейност, компанията бързо се развива и успява да се наложи с марката си IVIS. Стара Загора, Карнобат, Димитровград, Бургас, Пловдив, Русе, Габрово, Айтос, Ямбол, Казанлък, Свиленград, Асеновград, Хасково са градовете, които отлично познават магазините за парфюмерия и козметика IVIS.

Основната дейност на фирма „Веселина БИС“ ООД е търговия с маркови парфюми, козметика, гримове, перилни и почистващи препарати, санитарни и хигиенни принадлежности и стоки за бита + Соларни студия. Дружеството е основен вносител за България на множество стоки от Европейския съюз. Нашите основните ни брандове са: Ivis, L'oreal, Garnier, Nivea, Unilever, Dupont, Azzaro, Procter & Gambel .
Фирма „Веселина Бис“ ООД отваря първият си магазин в далечната 1993 г. под името "Ivis" Високото ниво на професионализъм, организация и управление на търговската дейност през годините позволиха налагането на марката „IVIS“ в градовете Стара Загора, Бургас, Пловдив, Русе, Габрово, Хасково,Димитровград,Карнобат, Ямбол, Свиленград, Асеновград, Казанлък, Айтос .
Към момента ние имаме 18 магазина с обща площ над 3800 кв. в които работят над 120 служители.
Нашата фирмена политика се основава на отлично качеството, собствен внос, високо ниво на обслужване и компетентна консултация.
Ние търсим да присъединим към нашият прекрасен екип в обекта ни с локация Парк Мол, служител на позицията "Продавач-консултант".
Ние Ви предлагаме:
- Работа в най-голямата българска верига за маркови парфюми, козметика, гримове + соларни студиа;
- Отлично възнаграждение, което ще получавате в уговореното време;
- Работа в позитивна и приятна работна среда изпълнена с добро настроение;
- Фирмено обучение
- Изрядни трудови взаимоотношения, отговарящи на българското законодателство.
Основни задължение и отговорности:
- Позитивно настроение, положителен подход и искрена усмивка;
- Поддържане на приятна, конструктивна и приветлива работна атмосфера;
- Грижа за изрядния вид на магазина и поддържане добрия търговски вид на стоките;
- Прием, подреждане и етикетиране на стока,
- Работа на касов възел,
- Отговорно и професионално отношение към клиенти,колеги и работен процес.
Изисквания:
- Ентусиазирана, положителна личност , която обича да общува с хора;
- Умения за работа в екип и ориентация към постигане на резултати;
- Отговорност, лоялност, точност и коректност;
- Високо ниво на самодисциплина и организираност;
- Позитивно настроение, мотивация и желание за работа;
- Спазване на фирмените процедури, политика и етичен код;
- Диплома за завършено средно образование.
За да кандидатствате по обявата, моля да бъде приложена автобиография /CV/ с актуална снимка.
Ще се свържем в най-кратък срок с одобрените по документи кандидати.
Благодарим Ви.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм