Продавач-консултант за щанд - обект Христо Ботев

Във връзка с откриването на реновирания супермаркет "Болеро"- обект "Христо Ботев"
търсим мотивирани и позитивно настроени личности за позицията - Продавач-консултант за щанд
ОПИСАНИЕ НА ДЕЙНОСТТА: Обслужва клиентите в магазина, подрежда и попълва със стока витрините , етикира, подготвя заявки, приема стока и води складова отчетност.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Комуникативност и позитивно излъчване;
- Желание за обучение и развитие;
- Бързина, отговорност, дисциплина;
- Търговски усет;
- Завършено средно образование;
- Компютърна грамотност - основна;
- Възможност за започване на обучение - веднага;
- Опит
ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
- Компетентно и вежливо обслужване на клиентите;
- Отлично познаване на артикулите, които се предлагат;
- Подреждане на стоките и аранжиране на витрини;
- Поддържане на работната среда според фирмените стандарти (в това число и много добра хигиена на работното място);
- Спазване на вътрешно фирмените правила и работния график, изготвен от управителя;
- Умение за работа в екип;
- Работа с измервателни средства и специализиран софтуер.
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Трудов договор /постоянен/ с "БОЛЕРО ТРЕЙД"ЕООД;
- Осем часов работен ден/работа на смени/
- Много добри условия за работа;
- Работа с мотивиран екип;
- Основно възнаграждение и бонуси, обвързани с постигнатите резултати;
- Приятна работна среда;
- Обучение според най-новите стандарти за работа;
- Индивидуално обучение за всеки новоназначен служител, според индивидуалното му равнище.
След одобрение по документи кандидатите ще бъдат поканени на интервю.
Месторабота: Бургас.

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби