Продавач-консултант за бебешки и детски магазин в жк. Надежда 2

Няма описание

Продавач-консултант за бебешки и детски магазин в жк. Надежда 2 по програма МЛАДЕЖКА ЗАЕТОСТ
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- до 29г. възраст
- да не сте в процес на обучение
- учтив, позитивен и усмихнат, със сериозно и отговорно отношение към работата
- отлични комуникативни способности
- енергичност, бързина и организираност по време на работа
- съсредоточен и концентриран по време на работа
- желание за работа
- добра компютърна грамотност- Word, Excel, Internet
- средно или висшо образование
- представителен външен вид
- да обичаш децата
ОТГОВOРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- опознаване бързо и в детайли стоките в магазина /включва детайлно обучение/
- професионално, приветливо и вежливо обслужване на клиентите ни
- консултиране на клиентите и подпомагане избора им за предлаганите стоки
- представяне на продуктите;
- активно търговско поведение - да продаваш възможно най-много и да го правиш с удоволствие
- бързо и коректно боравене с парични средства, разплащания в брой и с пос терминал
- поддържане на магазина в чист и приветлив вид, а стоката в него - безупречно подредена
- аранжиране на стоки по рафтове и витрини
- заявки, приемане и входиране на стоки в магазина
ПРЕДИМСТВА ЩЕ ИМАТ КАНДИДАТИТЕ С:
- опит като продавач-консултант
- опит като продавач в магазин за детски и бебешки стоки
- опит с деца
- опит със складови и търговски програми
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- трудов договор
- осигуровки
- приятна работна атмосфера
- редовно заплащане
- работно време на магазина лятно: 10,00ч-19,00ч.; зимно:10,00ч-18,00ч.;
/от понеделник до събота, неделя- почивен ден/
- при 5-дневна работна седмица - събота задължително, 2 дни почивни - чисто месечно възнаграждение - 1100лв + бонус % от продажби и при отлични резултати заплатата може да достигне до 1500лв
- при 6-дневна работна седмица - чисто месечно възнаграждение - 1300лв /неделя почивен ден/ + бонус % от продажби и при отлични резултати заплатата може да достигне до 1800лв
Очакваме Вашата автобиография и актуална снимкa.
Първоначален подбор ще бъде извършен по документи. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за подбор на персонал.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби