Продавач - консултант

Здравейте, бъдещи наши колеги!
Във връзка с нуждата ни от нов член на нашият екип, фирма Ай Ви Технолоджи ЕООД
търси да назначи "Продавач-консултант" който ще изпълнява и функциите на "Приемчик" за продажба на аксесоари за мобилни телефони, смартфони и таблети.Приемане, издаване на устройства (за и от ремонт), както и консултация с клиенти в сервиз FIX ME
Позицията е изключително важна и играе важна роля в представянето на дейноста ни пред клиентите. Кандидата трябва да умее да презентира и предлага наличната стока в обекта, както и да изготвя оферти за ремонтите.
Задължения:
• Добри умения и познания в областта - Предишен стаж на подобна позиция е предимство !
• Работа и комуникация с клиенти.
• Създаване на картони на приетите устройства както и вписване на проблеми и симптоми.
• Работа с касов апарат, ПОС терминал и издаване на фактури.
• Изготвяне на оферти за ремонт на мобилни устройства, компютри и игрални конзоли.
• Проверка за актуални цени и наличност на части и стоки в складовете.
Изисквания:
• Предишен опит в такава или подобна позиция.
• Компютърна грамотност - Windows
• Добро владеене на английски език е предимство.
Какво предлагаме ние:
• Постоянен трудов договор.
• Работа в приятна обстановка и мотивиран екип.
• Работно време 09:00 -19:00 понеделник до петък и 10:00 - 14:00 две съботи в месеца
• 20 дневен годишен отпуск
• Трудово възнаграждение стартиращо от 1200лв бруто и подлежащо на повишение ако кандидата се справя добре след първите 1 до 6 месеца.
• Към трудовото възнаграждение се добавя и бонус - процент от извършените продажби.
Лични качества на кандидата:
• Умения за работа в екип
• Отговорност
• Висока мотивация
• Комуникативност
• Умения да работи под стрес
Желание да бъде част от екипа ни !
Ако считате, че отговаряте на посочените от нас изисквания, и имате интерес към предлаганата позиция, моля изпратете своя автобиография придружена със снимка.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю.
За нас ще е удоволствие да се присъедините към нашият екип.
С кандидатстването по тази обява предоставяте лични данни, които ще бъдат използвани за целите на подбора за тази позиция.
Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктно спазване на изискванията за защита на личните данни по смисъла на ЗЗЛД ( Регламент (ЕС) 2016/679, ЗЗЛД и всички останали приложими нормативни актове).

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби