Продавач-консултант

Фирма „Виктория Нутс” ЕООД е основана през 1999 г. в гр. София. Нейната основна дейност е доставка и преработка на висококачествени ядки и сушени плодове от най-добрите райони в България и целия свят. През последните няколко години фирмата заема водещо място на вътрешния пазар, като поддържа трайна тенденция за увеличаване на пазарния си дял. Високотехнологичното ни производство и преработката на внасяните ядки и сушени плодове дава основно предимство на предлаганите от фирмата продукти пред нашите конкуренти. С въведените системи за качество отговаряща на IFS High Level в новоизгарената ни производствена и логистична база, всички наши продукти отговарят на най- съвременните европейски изисквания, като се гарантира високото качество и безопасността на всички наши продукти. Фирмата притежава и развива търговските марки „ROIS” и „ChocoFIX”, които са добре познати на българския и международния пазар. Благодарение на заложените в основата си принципи за качество, фирмата е в състояние да задоволи критериите на динамичния пазар, като непрекъснато разработва и предлага иновативни продукти по уникални рецепти , базирани на нуждите на крайния потребител. С натрупания опит показахме как се създават продукти и марки, които да са предпочитани и желани. За това говори и нашето Мото:Продуктите на „ROIS“ са подбрани и приготвени с внимание и желание – специално за Вас !

Продавач консултант
ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ
Компанията "Виктория Нутс" ЕООД е основана през 1999 г. в гр. София. Нейната основна дейност е доставка и преработка на висококачествени ядки и сушени плодове от най-добрите райони в България и целия свят. През последните няколко години заема водещо място на вътрешния пазар, като поддържа трайна тенденция за увеличаване на пазарния си дял. С въведените системи за качество FSSC 22000 в ново изградената ни производствена и логистична база, всички наши продукти отговарят на най-съвременните европейски изисквания, като се гарантира високото качество и безопасността на всички наши продукти. Търговските марки на компанията са "ROIS" и "Choko FIX", които са добре познати на българския и международния пазар.
Във връзка с разрастването на магазинната си мрежа, компанията търси да назначи продавач-консултанти. Пекарната за която търсим продавач-консултанти ще се намира в гр. София, бул. "Ботевградско шосе" 525 - Джъмбо Плаза
Основни задължения
- Посреща,обслужва и оказва необходимата помощ на клиентите съгласно установените изисквания и правила за обслужване;
- Участва в изготвянето на заявки и приема стоките, като следи за количеството и вида им:
- Осъществява качествено изпичане на продукцията според режима на печене на съответното изделие:
- Осигурява правилното подреждане, етикетиране и излагане на стоките:
- Отговаря за правилното съхранение на продуктите и следи за сроковете на годност:
- Спазва Правилника за вътрешен трудов ред.
Основни изисквания
- Средно образование:
- Опит като продавач-консултант:
- Отлични комуникативни умения:
- Много добри умения за работа в екип:
- Отговорност към работния процес.
Ние предлагаме
- Конкурентно заплащане
- Съвременна и динамична работна среда
- Отлични условия на труд
- Ваучери - 80лв.
- Работно време на график
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, ще очакваме Вашата автобиография.
За да кандидатствате по тази обява използвайте бутона "КАНДИДАТСТВАЙ ПО ТАЗИ ОБЯВА".
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби