Продавач-консултант търговска зала- обект Христо Ботев

Във връзка с откриването на реновирания супермаркет"Болеро" - обект "Христо Ботев"
търсим мотивирани и позитивно настроени личности за позицията - Продавач-консултант търговска зала
Изисквания за заемане на длъжността:
1.Средно образовнание.
2. Комуникативност и позитивно излъчване;
3.Желание за обучение и развитие;
4. Бързина, отговорност, дисциплина;
5.Търговски усет;
6.Завършено средно образование;
7.Спокойствие - уравновесеност на емоционалното състояние при обслужване на клиентите;
Основни задължения:
1.Обслужва и консултира клиентите;
2.Аранжира стоките на работното си място и витрините;
3.Поставя етикети;
3.Поддържа хигиена на работното си място;
4.Следи за сроковете на годност на стоките;
5.Изпълнява и др.възложени задачи при необходимост.
Ние предлагаме:
1.Постоянен трудов договор с "БОЛЕРО ТРЕЙД"ЕООД
2.Въвеждащо обучение;
3.Възможност за професионално развитие.
След одобрение по документи кандидатите ще бъдат поканени на интервю.
Моля, автобиографиите да бъдат със снимка.

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби