ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ, ТЪРГОВЕЦ

Булсатком е най-големият разпространител в България на телевизионно и мултимедийно съдържание. Над 2 000 000 българи от 700 000 домакинства в страната и чужбина достъпват услугата на Булсатком чрез андроид TV, устройства за интерактивна телевизия, приложения и сателитни приемници.Комбинираното портфолио с услуги за оптичен високо-скоростен интернет ни позиционира сред най-големите 3 компании за широколентов достъп в страната с над 170 000 клиенти.Съществуваме, за да информираме, свързваме и забавляваме клиентите си, чрез разпространение на мултимедийно съдържание!

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Фирмено обучение;
- Работа на трудов договор;
- Мотивиращо възнаграждение обвързано с личните резултати;
- Отлична работна среда;
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ НА УСПЕШНИЯ КАНДИДАТ:
- Посреща, консултира и обслужва клиентите приветливо и компетентно;
- Осъществява активна комуникация с клиентите във връзка с актуалните предложения на компанията;
- Активно представяне на продуктите и услугите на компанията пред настоящи и потенциални клиенти
- Продажба на продукти и услуги на компанията и сключване на договори с крайни клиенти
- Ориентиран е към постигане на поставените цели;
- Участие в различни търговски активности и кампании
- Спазва зададените от компанията правила и стандарти на работа;
- Активно си сътрудничи с колегите в офиса и с преките ръководители;
- Има готовност да се обучава и да усвои нови знания и търговски умения;
- Интересува се от новите технологии на телекомуникационния пазар.
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
- Отлични комуникативни умения и енергичност при контакт с клиенти;
- Компютърна грамотност – добро боравене с word и excel;
- Желание за работа и стремеж за постигане на дадени цели и резултати;
- Завършено средно образование.
Очакваме Вашата автобиография и снимка. Моля, посочвайте актуален адрес.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати

June 10th, 2022

Харманли

Ремонтни и Монтажни дейности