ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТ РАБОТНО ОБЛЕКЛО

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ в магазин за медицинско работно облекло.
Магазинът се намира в района на Пирогов
ОБЯВЕНАТА ДЛЪЖНОСТ ВКЛЮЧВА СЛЕДНИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Обслужване на клиенти и запознаването им с качествата на продаваните облекла;
• Консултиране клиентите при избора им на работно облекло;
• Заявка, прием и завеждане на стоки;
• Приемане, обслужване и експедиране на заявки, получени онлайн и по телефона.
• Поддръжка на складова отчетност, материална отговорност .
• Поддържане на добро хигиенно състояние в търговския обект.
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
Комуникационни умения и търпеливо отношение към клиентите;
Отношение към модата и облеклото;
Отлична компютърна грамотност – MS Office, Internet, складов софтуер (предимство);
Опитът в областта на търговията и/или онлайн търговията е предимство.
УСЛОВИЯ
Пълно работно време
Коректно отношение от страна на работодателя.
Стимулираща работна среда.
Ако желаете да се присъедините към нашия малък и симпатичен екип, моля изпратете Вашето CV, актуална снимка препоръки (ако има).
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на среща-интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби