Продавач-консултант

Няма описание

За фирмен магазин гр.ХАСКОВО, квартал БОЛЯРОВО
ВАШИТЕ ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ СА:
- Подреждане на стоките в търговския обект
- Отговорност за съхранението на стоката в търговския обект
- Следене на сроковете на годност на стоките.
- Работа с парични средства и ваучери
- Поддържане отлична хигиена на работното място и работното облекло
- Спазване на работното време
- Печене на топла точка-скара
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ КЪМ ВАС:
- Умения за работа в екип
- Комуникативност, екипност, енергичност;
- Точност, коректност и отговорност при работа с клиенти;
- Самодисциплина и организираност
- Любезно и учтиво обслужване на клиентите.
КАКВО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Коректност на заплащането
- Трудов договор и осигуровки;
- Постоянна и сигурна заетост;
Ако вие си търсите динамична работа, усмихнати колеги и приятен колектив, кандидатсвайте чрез бутона Кандидатсвай . С одобрените от нас кандидати ще се свържем за интервю! Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

June 10th, 2022

Хасково

Шофьори, Куриери