ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ

Месопреработвателно предприятие с над 20 годишен опит в областта. Успешно развитие на търговската мрежа през последните 5 години в София, морското крайбрежие, Пампорово и други. Ние сме силно целеустремени към успех, даваме поле за изява на млади, талантливи, прогресивни хора, искащи да се изявят като лидери!Приветстваме с "Добре дошли" всички, които искат да станат част от екипа ни!

Продавач - консултант във фирмен магазин на Калканов АиД ООД!
1. Характеристика на работата:
АРАНЖИРАНЕ НА ВИТРИНА – подреждане на меса и месни специалитети
ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ – запознаване на клиентите с качествата на продаваните продукти в търговския обект.
2. Основни задължения:
- посреща и обслужва клиенти в търговския обект;
- консултира клиентите за качествата на предлаганите стоки;
- информира клиентите за характеристиките, в това число състав, опаковка, инструкции за ползване, комплектовка и поддържане, цената и количеството, влиянието върху други стоки при евентуална съвместна употреба;
- поддържа търговския вид и хигиената на работното си място;
- аранжира стоките на щанда и витрините;
- следи за търговския вид и годността на предлаганите стоки;
- следи за наличието на етикети и означение за продажната цена на предлаганите стоки;
- приема парични суми, връща рестото и издава касови бележки и фактури;
- информира прекия си ръководител за нередности.
3. ЗАПЛАТА - ПО ДОГОВАРЯНЕ !!!! Не под миналната за бранша !!!! При показани резултати - БОНУСИ !!!! При повишени обороти - повишаване на заплатата !!!!
4. Изиквания към кадидатите:
-лъчезарни и усмихнати
-с желание за работа
-позитивни и адаптивни
-комуникативни умения
5. Какво предлагаме?
- Добри условия на труд
- Атрактивна заплата
- Осигурка на пълен работен ден
- 48 часова работна седмица
- 20 дни платен отпуск
6. Работно място:
- Месарски фирмен магазин, находящ се в гр. Асеновград, бул. МАРИЦА
МОЛЯ ВСИЧКИ КАНДИДАТИ, СЧИТАЩИ, ЧЕ ОТГОВАРЯТ НА ПОСОЧЕНИТЕ ИЗИСКВАНИЯ И УДОВЛЕТВОРЯВАЩИ ГИ ПРЕДЛАГАНИТЕ УСЛОВИЯ ДА ПРИЛОЖАТ АКТУАЛНА АВТОБИОГРАФИЯ СЪС СНИМКА!
ОЧАКВАМЕ ДА СТАНЕТЕ ЧАСТ ОТ ГОЛЯМОТО НИ СЕМЕЙСТВО!

June 10th, 2022

Асеновград

Търговия и Продажби