Продавач - консултант

Няма описание

Вече 30 години Мебелни магазини „ДИЗМА” са сред лидерите в търговията с мебели и обзавеждане в Пловдив. Нашата печеливша стратегия, която ни донесе над 1 000 000 доволни клиенти, е да предлагаме качествено и професионално обслужване на нашите клиенти.
Ежедневно доказваме високия си професионализъм и коректност в 9-те ни магазина за обзавеждане в Пловдив и Смолян. Целта ни е да удовлетворим и най-взискателните ни клиенти с изработката на мебели по поръчка и индивидуален дизайн. Като членове на Браншовата камара на дървообработващата и мебелна промишленост от 2013 г., ние се стремим да работим за развитието и утвърждаването на най-добрите практики в сектора.
Във връзка с разширяване на дейността си търсим да назначим в град Пловдив
Продавач - консултант.
ПОДХОДЯЩИЯТ КАНДИДАТ ПРИТЕЖАВА;
-Комуникативност и екипност;
-Умения за продажби и работа с клиенти;
-Добри умения за работа с компютър;
-Отговорност към служебните задължения.
ОТГОВОРНОСТИ:
-Отлично познаване на продуктите, които фирмата предлага на пазара;
-Консултиране на клиенти и презентиране предимствата на продуктите;
-Осъществяване на продажби, съобразно вътрешно фирмена политика;
-Изготвяне, обработка и регистриране на документи.
ИЗИСКВАНИЯ:
-Опит в продажбите;
-Желание за работа;
-Актуална снимка.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
-Фирмено обучение;
-Отлични възможности за професионална реализация;
-Позиция в търговска верига с дългогодишни традиции;
-Утвърден и амбициозен екип;
-Коректни взаимоотношения работодател-служител;
-Стимулираща система за заплащане.
Ако желаете да станете част от доказала се на пазара компания и предлаганата от нас позиция представлява за Вас интерес, моля изпратете вашата автобиография с актуална снимка.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери