Продавач-консултант нощна смяна за обект в кв. Стрелбище

Верига денонощни магазини "THE WHITE STORE", специализирани в продажбата на кафе, цигари, алкохол и захарни изделия търси служители за длъжността "Продавач-консултант нощна смяна" за търговски обект в кв. Стрелбище.
Ако Вие :
- Сте отговорни, коректни и организирани.
- Умеете да работите в екип и динамична среда.
- Притежавате добри комуникативни умения.
Изисквания и задължения:
- Спазване на установени процедури за работа.
- Любезно и учтиво обслужване на клиентите.
- Грижа за добрия вид на магазина.
- Спазване на правилата за лична хигиена и хигиена на работното място.
- Работа с касова наличност, складова програма и ПОС терминал
Ние предлагаме:
- Коректни трудови взаимоотношения и лоялно отношение.
- Мотивираща схема на заплащане - основна заплата, плюс бонус оборот.
- Дневна консумация.
- Карта за градски транспорт.
- Допълнителни бонуси според постигнатите резултати.
- Гъвкаво работно време - 2/2 (два работиш/два почиваш) от 19:00 до 7:00 ч. или по предварително зададен график.
- Период на обучение, който се заплаща.
- Индексация на заплатата след преминаване на постоянен трудов договор.
- Индексация на заплатата след всяка година стаж във фирмата.
Ако това предложение представлява интерес за Вас, изпратете автобиография и актуална снимка.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби