Продавач консултант Mpulse Стара Загора

Магазини Mpulse са бързо развиваща се верига в сферата на търговията с дрехи second hand. Към момента магазинната ни мрежа достига 15 обекта в 10 града - София, Благоевград, Дупница, Перник, Плевен, Стара Загора,  Русе, Разград, Враца и Монтана.Магазини Mpulse се стараят да предложат отлично качество на дрехи second hand на изгодни цени, с интересни промоции и намаления, и разнообразие от артикули всяка седмица!

Mpulse са нова и бързо развиваща се верига в сферата на търговията с дрехи second hand. Към момента магазинната ни мрежа достига общо 17 обекта в България.
Нашата верига се стреми винаги да предлага на своите клиенти артикули с високо качество на изгодна цена, с интересни промоции и в приятна атмосфера за пазаруване.
На своите служители верига магазини Mpulse осигуряват работа в приятна и позитивна атмосфера при спазване изискванията на труда, възможност за обучение и развитие в компанията, както и интересни и разнообразни задачи
За своя магазин в гр. Стара Загора, бул. Ал. Батенберг 28, ТЦ СИТИ, ет. 2 търсим:
ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ Mpulse Стара Загора
Нашите ИЗИСКВАНИЯ СА:
• Желание за работа в сферата на търговията с дрехи second hand
• Добри комуникационни и търговски умения – предлагане и рекламиране на промоции и намаления
• Желание и готовност за про активно обслужване – посрещане, изпращене и консултиране на клиенти
• Умения за работа в екип
• Позитивно отношение
ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ за позицията:
• Любезно, професионално и коректно обслужване и активно консултиране на клиентите
• Зареждане и подреждане на стоката в магазина
• Поддържане на добър естетически вид и хигиена на магазина и работното място
• Организиране и участие в маркетинговите кампании на магазина
• Рекламиране на промоции и намаления пред клиентите
• Раздаване на флаери вътре и извън магазина
НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
•Трудов договор, обучение и подкрепа при въвеждането на всеки нов служител
•Регламентирано работно време – 8 часов работен ден при 5 дневна работна седмица по график (събота и неделя са работни дни по график)
•Мотивиращо трудово възнаграждение и допълнителна бонусна схема, обвързана с постигнатите резултати на магазина
•Отлична работна атмосфера, позитивен екип и уважително отношение към служителите
•Сигурност и възможност за развитие и повишение в структурата на фирмата
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
•Актуална автобиография
•Актуална снимка
Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителния подбор по документи. Документите на всички кандидати ще бъдат разглеждани в условията на строга конфиденциалност. Данните, които предоставяте са лични и се обработват при спазване на действащото българско законодателство

June 10th, 2022

Стара Загора

Търговия и Продажби