ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ - МЛАДОСТ - два на два 90/100лв на ден

Няма описание

ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ В ГУРМЕ МАГАЗИН кв. МЛАДОСТ
90/100 ЛВ НА ДЕН
РАБОТИ СЕ ПО ГРАФИК ДВА НА ДВА - ДВА ДНИ РАБОТИШ/ ДВА ДНИ ПОЧИВАШ
СЪБОТА И НЕДЕЛЯ СЕ РАБОТИ ПО 10 ЧАСА, НЕ ПО 12.
1. Характеристика на работата:
Приемане на стока от доставчици
Подаване на заявки към доставчици
Следене за срокове на годност
Подреждане на стоката в магазина
ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ
2. Основни задължения:
- посреща и обслужва клиенти в търговския обект;
- информира клиентите за характеристиките, в това число състав, опаковка, инструкции за ползване, комплектовка и поддържане, цената и количеството, влиянието върху други стоки при евентуална съвместна употреба;
- поддържа търговския вид и хигиената на работното си място;
- аранжира стоките на щанда и витрините;
- следи за търговския вид и годността на предлаганите стоки;
- следи за наличието на етикети и означение за продажната цена на предлаганите стоки;
- приема парични суми, връща рестото и издава касови бележки и фактури;
- информира прекия си ръководител за нередности.
3. Изиквания към кадидатите:
-лъчезарни и усмихнати
-с желание за работа
-позитивни и адаптивни
-комуникативни умения
-отговорни, умни и кадърни
4. Какво предлагаме ?
Атрактивна заплата
20% отстъпка в магазините
Нормирано работно време
МОЛЯ ВСИЧКИ КАНДИДАТИ, СЧИТАЩИ, ЧЕ ОТГОВАРЯТ НА ПОСОЧЕНИТЕ ИЗИСКВАНИЯ И УДОВЛЕТВОРЯВАЩИ ГИ ПРЕДЛАГАНИТЕ УСЛОВИЯ ДА ПРИЛОЖАТ АКТУАЛНА АВТОБИОГРАФИЯ СЪС СНИМКА!
ВНИМАНИЕ! Данните предоставени от кандидатите са защитени по смисъла на ЗЗЛД и GDPR и ще бъдат използване само за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби