Продавач-консултант

Заведение-табак "The station", търси да назначи на постоянен 8-часов трудов договор, работници на позицията продавач-консултант.
Задължения на работниците:
- Да обслужва клиентите с усмивка и отзивчивост.
- Продажба на пакетирани стоки, безалкохолни и алкохолни тапитки, тютюневи изделия, топли и студени напитки.
- Направата на топли и студени напитки, като кафе, фрапе, лате, капучино, фреш, смути и др.
- Да подържа работното си място в чист и подреден вид.
- Да работи в синхрон и разбилателство с колегите си.
- Да приема и подрежда стоката
Изисквания към кандидатите:
- Навършено пълнолетие (навършени 18 години)
- Завършено средно образование
Хората с опит на позиция,като барман или с опит в направата на топли и студени напитки ще бъдат с предимство.Също така хората с опит в продажбите, също ще бъдат с предимство.
За хората без опит, предлагаме обучение, стига хората да имат желанието да се научат.
Ние сме млад и енергичен екип от хора, които имат желание за работа и хъс за развитие. Търсим мотивирани кандидати с желание за работа и развите на уменията. Ако мислите, че имате желание за работа в тази сфера, имате желание да работите в сплотен екип и желаете да надграждате своите умения, моля кандидатствайте с кратко CV.

June 10th, 2022

Дупница

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм