Продавач - Консултант

Няма описание

Maxi Pet е верига магазини за търговия на дребно, която има над 150 магазина в Югоизточна Европа. Ние предлагаме богат избор от храни и аксесоари за домашни любимци, най-добри цени на пазара и превъзходна среда за пазаруване за нашите клиенти.
Присъединете се към нас за тази уникална възможност да бъдете част от екипа ни в Макси Пет в гр.Шумен на позицията
Продавач - консултант
Отговорности:
- Винаги любезно обслужване на клиентите, отговарящо на стандартите ни на работа
- Подготовка и излагане на продукти по щандовете от всички категории
- Приемане на стоката от доставчици
- Контрол на сроковете на годност на артикулите, изложени в магазина
- Грижа за хигиената, подредеността и приветливостта на щандовете в зоомагазина
- Осигуряване на наличието и коректността на ценовите етикети
- Работа на касата
- Участва в периодични инвентаризации и всички други дейности в магазина
Изисквания:
- Средно образование
- Професионален опит в работата с бързооборотни стоки – предимство
- Любов към животните
- Познаване на гамата храни и аксесоари за домашни любимци се счита за предимство
- Комуникативна личност с мотивация за работа
- Познания за работа с компютър
Ние предлагаме възможност да работите в международна и постоянно развиваща се компания.
Ако смятате, че отговаряте на горепосочените изисквания и желаете да станете член на нашия екип, моля, изпратете ни своето CV до 31.08.2022 г.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби