Продавач - консултант

Бултекс ООД Варна е сортировъчен център и верига магазини SECOND HAND HYPERMARKET за употребявани дрехи и текстил. От 1999г. ние сортираме и предлагаме най-високо качество дрехи втора употреба от Скандинавия. Нашите облекла са не само актуални, модни и качествени, те са достъпни за всеки. Ние постигаме това благодарение на дългогодишния ни опит в обработката на "Original", постоянния контрол във всички фази на производството, опитния ни персонал и дългосрочното и коректно сътрудничество с нашите доставчици и клиенти.

Магазин за дрехи втора употреба Second Hand Hypermarket - квартал Чайка търси да назначи отговорни и лоялни хора за продавач-консултанти.
Задължения и отговорности:
- Сортира входяща стока в магазин за дрехи втора употреба
- Подреждане на стоката в магазин/склад и презентирането й в търговска зала
- Работа на каса при необходимост
- Поддържа ред и чистота в търговска зала и прилежащи части
- Изпълнява други конкретно възложени задачи от управителя
Изисквания към кандидатите:
- Средно образование
- Креативно мислене
- Отлични комуникативни умения
- Способност и нагласа за работа в екип
- Организираност и експедитивност при изпълнение на поставените задачи
- Предимство е опит в магазин за дрехи
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ
- работа по график - 40 часа седмично
- ТД, СО
- работа в млад и енергичен екип
- много добро заплащане
- работно облекло
- ваучери за храна 60,00лв.
Ако предложението представлява интерес за вас, моля изпращайте автобиографии със снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще получат покана за интервю

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби