Продавач-консултант

Няма описание

Фирма "Косер" е директен вносител на авточасти с изградена мрежа от магазини в цялата страна.
Търси продавач-консултант
Отговорности:
* Продажба на стоки;
* Извършване на касови операции;
* Работа с документи;
* Работа с касов апарат;
* Осъществяване на кореспонденция с клиенти и партньори на фирмата по телефон и интернет;
* Изписване и заприхождаване на стока;
* Оформяне на поръчката и товарителницата;
* Изготвяне на фактури;
* Подреждане и заделяне на складови наличности по фирми и групи;
* Комплектоване поръчките на търговските обекти и клиентите;
Изисквания:
* Завършено образование;
* Добра компютърна грамотност;
* Умения за работа в екип и комуникативност;
* Шофьорска книжка;
* Самодисциплина и организираност.
Условия на работа:
* Работа в млад, динамичен и амбициозен екип
* Възможност за професионално развитие
* Конкурентно заплащане
* Фирмено обучение
* Трудов договор, социални и здравни осигуровки;
Моля, при кандидатстване да посочвате длъжността, за която кандидатствате.

June 10th, 2022

Асеновград

Търговия и Продажби