Продавач-консултант

Повече от 20 години фирма МАРТБГ се занимава с внос и търговия на мъниста,
хоби и крафт материали, бижутерия, естествени камъни и много други творчески
материали и материали за декорация. Фирмата разполага с над 10 магазина в цялата
страна и онлайн магазин. Във връзка с развитието на търговските процеси търсим
креативни и лоялни личности, които да се присъединят към екипа.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

• Завършено средно образование.
• Компютърна грамотност.
• Мотивация за постигане на добри резултати.
• Адаптивност, лоялност и умение за работа в екип.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Подреждане на стоките и поддържане търговски вид на обекта.
• Приветливо посрещане на клиентите в търговския обект.
• Консултиране за стоките и услугите.
• Работа с парични суми, издаване на касови бележки и фактури.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Работа във фирма с дългогодишен опит.
• Редовно и сигурно заплащане.
• Процент от оборота.
• Осигурява специални цени на стоките за служителите си.
• Трудов договор, социални и здравни осигуровки.
• Платен годишен отпуск.
• Добри условия за работа в екип.
• Работа на пълен работен ден.
• Фирмено обучение.
• Коректност и точност.

Вашите Кандидатурите ще се разглеждат при спазване на конфиденциалност. Благодарим за всяка подадена кандидатура, но ще поканим на интервю само предварително одобрени по CV, кандидати. Посочените от Вас в процеса на кандидатстване лични данни се обработват и използват единствено и само за целите на подбора и назначаването на персонал.

June 10th, 2022

Стара Загора

Търговия и Продажби