Продавач-Консултант

Ние сме динамично развиващ се български хипермаркет, с утвърдени позиции в областта на търговията със строителни материали. В тази връзка търсим правилният и успешен кандидат за позицията „Продавач Консултант”.
Отговорности:
- Професионално и вежливо консултиране и обслужване на клиентите
- Подреждане и грижа за добрия търговски вид на наличната стока
- Поддържане на работното място в отлично състояние
Изисквания към кандидатите:
- Завършено средно образование
- Много добра комуникативност
- Търговски усет
- Отговорност и умение за работа в екип
- Амбиция и желание за работа
- Опит в областта на търговията е предимство
Ние предлагаме:
- Постоянен трудов договор
- Актуална заплата
- Безплатно работно облекло
- Фирмено обучение
- Възможност за професионално развитие в структурите на фирмата
Необходими документи:
- Автобиография
- Снимка
Моля, не забравяйте да впишете референтния номер на обявата!
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби