ПРИЕМЧИК СКЛАД/ ЛЕКА МЕХАНИЗАЦИЯ/ СКЛАДАДЖИЯ

Рентекс ООД е водеща рентал компания, която се развива с бързи темпове, следвайки добрите практики на международни компании в сферата на отдаването на строителни машини и оборудване под наем. Добрата репутация и авторитетa на фирмата се дължат основно на високото ниво на обслужване на клиентите, разнообразие от добре поддържани строителни машини и отличен сервиз. Държим изключително на отговорното отношение на целия екип към работата в зависимост от заеманата длъжност и вярваме, че всеки нов служител ще бъде пълноценен не само за фирмата, но и за себе си.

Рентекс ООД е един от лидерите в отдаването под наем, сервиза и продажбата на всякаква строителна техника, с история, датираща от 2007 г. В момента търсим да назначим Приемчик склад/Лека Механизация
Изисквания:
- Елементарни към средни познания в областта на леката строителна техника: къртачи, пердашки, фрези и др. Предишен по-задълбочен опит в сферата на строителната техника, лека или тежка, е предимство;
- Елементарни компютърни умения, които ще са необходими за въвеждане на информация в софтуерната система на склада на Леката Механизация;
- Наблюдателност, енергичност и добра физическа форма, позволяваща динамична работа, в течение на 8 ч.;
- Умения за комуникация с клиенти и колеги, умения за екипна работа;
- Желание за развитие към позиция в Сервизния екип.
Задължения:
- Изписване и приемане на наето оборудване от клиенти на фирмата по стриктни правила;
- Писане на протоколи за отдаване под наем, подмяна или повреда, придружени от снимки;
- Подреждане, поддръжка и складиране на машини;
- Елементарна поддръжка и ремонт на машини: смяна на масло, филтри, сглобяване/разглобяване на машините, с цел почистване;
- Поддържане на безупречна чистота и подредба в склада на Леката Механизация.
Предлагаме:
- Отлични условия за израстване;
- Обучение по време на работа;
- Възможности за динамично увеличение на заплатата;
- Работа в утвърден екип от професионалисти.
Работно време: от 8:30 ч. до 17:30 ч.
Работното място е в базата на РЕНТЕКС на ъгъла на ул. Обелско шосе № 1 и бул. Европа № 126 А
Ако това предложение представлява интерес за вас и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете автобиография на български език и актуална снимка. Кандидатстването става единствено през контактната форма от jobs.bg. Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Всички предоставени в процеса на кандидатстване документи ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и при спазване на изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби