Преподавател по информатика

Първата международна кибершкола по програмиране за деца „KIBERone“ разширява дейността си и открива нови офиси в страната и си търси Преподавател по информатика за гр.Пловдив.
Ако искате да натрупате опит в международна компания, да се докажете и да изградите кариера като Директор, да работите с най-силните разработчици в града, ние ви каним да кандидатствате при нас.
Ние осигуряваме:
- модерен, популярен и актуален продукт в областта на кибер образованието за деца;
- работа като част от прогресивен и креативен екип от професионалисти;
- полезен опит от международна компания (с опит в Силиконовата долина)
Задължения на директора:
- да контролира изпълнението на образователните изисквания, като организира изпълнението на учебните планове и програми и контролира тяхното спазване.
-да ръководи учебната дейност и да съставя графици за провеждане на уроците.
- отговаря за насрочване на уроци при пропускане и тяхното провеждане.
- да изпълнява в рамките на работния ден преподавателска дейност
-да подпомага мениджър развитие при организирането и контролирането обхвата на децата, подлежащи на обучение.
-да участва в организирането на заседанията с преподаватели и асистенти.
-да отговаря за правилното водене и съхранение на учебната документация
- веднъж месечно да контролира документацията, в която се регистрират текущите резултати на учениците.
-при необходимост да е на разположение и в извънработно време.
-да познава и спазва вътрешната нормативна уредба на школата – инструкциите за безопасна работа, критериите за добро обслужване, процедурите за ефективно осъществяване на дейността и др.
-да познава програмата за обучение на кибершколата и модулите
-да обучава персонала свързан с уроците
-да адаптира и разработва учебен материал за фирмени цели
-да контролира учителите за обратна връзка с родители
Изисквания:
Висше педагогическо образование –бакалавър или магистър
Опит като преподавател по информатика и/или програмиране- минимум 2 години
Специализации в областта на педагогиката и информационни технологии.
Умения за работа в екип.
Административни и организаторски умения.
Владеене на чужди езици: английски, руски (не задължително)
Емоционална устойчивост, тактичност, комуникативност, самостоятелност, организираност, отговорност, творчество и инициативност, лоялност, честност, умение за работа с деца.
Умение за поемане на лична отговорност.
Работа с CRM
Условия за работа и заплащане:
- работно време- гъвкаво по график
- мотивиращо стартово заплащане
- работа в обещаваща и развиваща се компания на международно ниво
- млад и креативен екип
При нас е интересно и престижно:
- КиберШколата има офиси в САЩ, Русия, Германия и др;
- Имаме прогресивни методи на преподаване и продажби, нашите учители са най -добрите специалисти от водещи световни IT-компании и университети;
- Имаме голямо търсене на пазара на образователни услуги и нямаме конкуренти на пазара.
- Освен това се отличаваме с високо обслужване на клиентите и с нестандартен подход.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности