ЕТ ЛЮПИЛНЯ МАРТИВО - РУМЕН КИРЧЕВ logo

ПОРТИЕР - ЖИВОТНОВЪД

Няма описание

РАБОТНИК ЖИВОТНОВЪД НА ТРУДОВ ДОГОВОР
ЕТ"ЛЮПИЛНЯ МАРТИВО - РУМЕН КИРЧЕВ", единственият производител на бройлерни разплодни яйца и еднодневни пилета бройлери в региона. Ние се отличаваме с абсолютно автоматизиран процес на работа. Нашата фирма цени служителите си, вярваме в тях и инвестираме в тяхното обучение и развитие.
За обектите ни в село Тополчане, област Сливен, търсим да назначим:
- ПОРТИЕР- ЖИВОТНОВЪД НА ТРУДОВ ДОГОВОР
Основни задължения:
- ХРАНЕНЕ НА ПОДРАСТВАЩИ ПТИЦИ И ДЕЙНОСТИ ПО ПОДДРЪЖКА.
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА :
- Образование: Средно;
- Да е склонен да спазва правилата за работа във фирмата;
- Да е свикнал да работи в екип и да е комуникативен;
- Да е склонен да помага на колегите си;
- Да е способен да осмисля в развитие производствен процес;
- Да е склонен да спазва процедурите за работа в производството;
- Да му допада естеството на работата;
Фирмата предлага:
- гъвкаво работно време – по график , два почивни дни в седмицата и 20 дни платен годишен отпуск;
- осигурен транспорт до работното място от град Сливен, село Тополчане и село Сотиря;
- след 6 месечен стаж във фирмата трудовото възнагражнение се вдига със 100 лева;
- след 18 месечен стаж във фирмата трудовото възнагражнение се вдига със 100 лева;
- редовно изплащане на трудовите възнаграждения;
- работно облекло;
- отлични условия на труд;
- работа с енергичен и амбициозен екип;
- предизвикателна и динамична работа;
- професионално обучение;
Ако отговаряте на посочените изисквания и нашето предложение представлява интерес за Вас,
моля изпратете автобиография и снимка чрез бутона "Кандидатствай".
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Сигурност и Охрана