Почистващ персонал

BRITANICA е образователен център по английски език и оторизиран център към Cambridge English. Над 23 години вдъхновяваме деца и възрастни чрез английския език.Вярваме, че качественото образование е правилната стъпка към пълноценен и щастлив живот и даваме всичко от себе си, за да имат нашите курсисти успешно бъдеще.Нашата Мисия е не само да дадем качествени и дълготрайни познания по английски език на нашите курсисти, но и да усъвършенстваме уменията им заефективно общуване и работа в екип, да развием техните лидерски качества и да ги направим уверени, когато използват английски език в своето ежедневие. Нашите Методи са нетрадиционни, разработени в съответствие с най-новите световни тенденции в областта.

BRITANICA е образователен център по английски език. Нашият екип от професионалисти повече от 22 години се грижи за качественото обучение на нашите курсисти.
Какво ни прави специални? Приятелската атмосфера, работата в тясно сътрудничество и липсата на излишни официалности са високо ценени от целия ни екип.
Как се грижим за професионалното развитие на нашия екип? Всички служители преминават въвеждащо фирмено обучение и периодични обучения в професионалната област, в която работят.
Във връзка с разширяване на дейността си BRITANICA търсим:
ХИГИЕНИСТИ
Основни задължения:
- Ежедневно почистване на офиси и съответните входни помещения;
- Поддържане на реда и чистотата в определените помещения и общите части - коридори, стълбища;
- Дезинфекция на помещенията, за които отговаря;
- Периодично зарежда помещенията, за които отговаря с необходимите тоалетни принадлежности и със санитарно-хигиенни материали и консумативи
- Поддържа представителния вид на офис помещения.
Изисквания:
- Опит като хигиенист/ка на офис помещения
- Организираност, енергичност и коректност;
- Отговорно отношение към задълженията.
Ние предлагаме:
- Трудов договор;
- Отлични условия на труд.
Ако разпознавате себе си в горните изисквания, ще се радваме да обсъдим възможностите да станете част от нашия екип.
Изпращайте Вашата автобиография чрез бутона по-долу "Кандидатствай по тази обява". Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби