BlackSeaRama AD / Golf & Villas logo

Пиколо/Шофьор на шатъл

Няма описание

Пиколо
Голф Комплекс Блексирама, намиращ се между гр. Балчик и гр. Каварна,търси пиколо. Назначаването на посочената позиция е на сезонен трудов договор.
Основни длъжностни изисквания:
-придружава гостите на Хотела до стаите и ги запознава със системите за сигурност и начина на ползване инсталациите и съоръженията в стаите;
-превозва гостите до вилите и други обекти в комплекса;
- да пренася багажи на клиентите
- да изпълнява услуги в комплекса (разнос на пакети, букети и т.н.)
- грижи се за зареждането и поддръжката на голф количките на Рецепция;
- да изпълнява и други конкретно възложени задачи свързани с длъжността
Отговорности:
- да отговаря за качеството на посрещането и настаняването на клиентите според хотелските стандарти на комплекса;
Минимални изисквания за заемане на длъжността:
- средно образование
- шофьорска книжка категория "B"
- владеене на английски език
Ние предлагаме:
*Срочен трудов договор, който ще се сключи с Блексирама АД
* Конкурентен социален пакет, осигурени храна и служебен транспорт от Варна, Добрич, Балчик и Каварна
* Осигурено униформено облекло
* Мотивиращо заплащане
*Обучение и професионално развитие

June 10th, 2022

Балчик

Шофьори, Куриери