Яркова, Луланков and Канчин-2017 logo

ПИКОЛО / ПОРТИЕР в хотел

Няма описание

Хотел Централ София е сред водещите хотели в София и за разширяване на нашия прекрасен екип от професионалисти търсим приятелски настроени, внимателни, мотивирани и отговорни, с грижа за гостите ни, служители за позицията:
Задължения:
- Посреща гостите в хотела с приятелско отношение и професионализъм
- Помага на гостите за пренасянето на багаж
- Съдейства на гостите
- Помага за паркиране на автомобили в подземен гараж
- Пренасяне на хотелското бельо от етажите до склада и обратно
- Товарене и разтоварване на хотелското бельо
- Пренареждане на столове и маси в конферентни зали
- Оказва съдействие на своите колеги
- Изпълнява и други задължения свързани с работата и възложени от ръководството на хотела
Изисквания:
- Комуникация с гостите на хотела и колегите от екипа
- Умение за работа в екип
- Организираност
- Познания по английски език е предимство
- Желателно шофьорска книжка
Нашите условия:
- трудов договор и редовно заплащане с осигуровки
- актуализация на заплата - два пъти годишно
- работа в мотивиран екип
- първоначално обучение
- работен график 2/2 (два работни / два почивни)
- работно време - дневна смяна от 07:30 до 20:00 и нощна смяна от 19:30 до 08:00
- годишен отпуск 20 дни
- безплатна храна и напитки
- униформено облекло и обувки
Приемат се кандидатури само с актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрени кандидати.
За контакти: 0886735665 Живко Желязков
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
С кандидатстването си по тази обява, доброволно предоставяте Ваши лични данни. „Централ 52“ ЕООД ще обработи предоставените данни само за целите на настоящия подбор и в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 и Закона за защита на личните данни.

June 10th, 2022

София

Сигурност и Охрана