ПИКОЛО/ BELLBOY

Няма описание

Хотел VIZUALIZA Residence, гр. Пловдив търси да назначи служител на позиция Пиколо.
Изисквания за заемане на длъжността:
• Владеене на английски език на комуникативно ниво, втори чужд език ще се счита за предимство
• Умение за работа в динамична среда, приоритизиране на задачите и внимание към детайла
• Шофьорска книжка B категория
• Комуникативност и умение за работа в екип
• Отговорно отношение към работния процес
• Приветливост, любезност и отзивчивост към всеки гост
• Дискретност, лоялност, инициативност, съобразителност
• Опит на такава позиция се счита за предимство при кандидатстване
Основни задължения:
• Посреща пристигащите гости и ги придружава до техните стаи, следвайки стандартите за обслужване.
• Демонстрира високо ниво на обслужване, ориентирано към нуждите на гостите
• Пренася багаж до и от стаите, товарните зони, автомобилите или транспортните терминали, на ръка или използвайки багажна количка
• Снабдява гостите с указания, пътна и друга информация
• Следи за реда и контролно-пропусквателния режим на територията на хотелския комплекс и отговаря за организацията на паркиране на автомобилите
• Извършва наблюдение на служебните входове и зоната за паркиране
• Оказва помощ и съдейства на гостите на хотела по време на престоя им
• Стриктно изпълнява поставените от прекия му ръководител задачи
• Следи за спокойствието и безопасността на гостите на хотела
• Съдейства на Рецепция при организацията на мероприятията в хотела
Ние предлагаме:
• Постоянен трудов договор
• Конкурентно възнаграждение за позицията
• Система за допълнително материално стимулиране
• Въвеждащо обучение в съответствие с утвърдените фирмени стандарти
• Униформено облекло
• Осигурено изхранване по време на работа
• Работа в млад и ентусиазиран екип
В случай, че предложената от нас длъжност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография и актуална снимка. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на събеседване.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Пловдив

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм