Пицар

NSR предлага на малки, средни и големи предприятия услуги свързани с подбор на персонал, обучения, атестации, оптимизация и консултации от различно бизнес естество.    Ние ще поемем отговорност за изпълнението на цялостният процес по намиране на подходящ кандидат за вашата отворена позиция. Компанията разполага със специалисти с дългогодишен опит в подбора и оценяването на кандидати, като използва традиционни и нетрадиционни начини за провеждане на интервюта. Вие ще получите качествена, бърза и професионална услуга, а кандидатите професионално отношение и кариерни насоки!Използвайки NSR- New Social Responsibility като ваш консултант за подбор на персонал, Вие можете да бъдете уверени, че всички дейности ще бъдат извършени професионално и с внимание към детайлите, което ще Ви позволи да се фокусирате към същността на вашият бизнес.  Нашата компания предоставя професионални услуги за подбор на персонал в сферите на производството и  търговската дейност. Можем да подберем за вас широк спектър от специалист от основният производствен служител до ръководител на вашата дейност, от динамичен и мотивиран търговски представител до професионален ръководител на вашата търговска дейност.Опитът ни показа, че пазара на труда има нужда от насоки и помощ към кандидатите, за да бъдат в крак с динамично развиващата се среда. Именно за това създадохме и нашата инициатива - " Успешни утре". Запознаваме безплатно с нормите, правилата и условията за правилно кандидатстване и представяне на интервюта- ученици,студенти и безработни.Компанията ни има сертифициран мотивационнен треньор и ментор по американска система.Сертифицирани лектори  за различни  обучения!

Корпоративна социална отговорност е компания за подбор на персонал и обучение, която започва търсене за свой клиент, в хотелиерската сфера - мотивиран и отговорен кандидат за позицията:

Пицар

Компанията предлага:

- Работа в пицария със съвременно и модерно оборудване;
- Работа на график от 2 смени/ 09:00 -18:00 и 14:00 - 02:00 ч.
- Работа на график 2 на 2 по 12 часа;
- Поет транспорт за втора смяна и храна в обекта;
- Работа свързана с подготвяне на пица и паста за разнос;
- Трудов договор;

Задължения към кандидата:

- Изработва ръчно хлебни изделия и паста по определени рецепти;
- Спазва изискванията за контрол на качеството, срока и безопасността на храните;
- Носи отговорност за използването на суровините, материалите и техниката;

Изисквания към кандидата:

- Опит като пицар - препоръчителен;
- Опит в работа с фурни/пещ - предимство;
- Опит в приготвяне на тестени изделия и паста - предимство;
- Динамика, организираност и дисциплина;
- Умение за реагиране в напрегнати ситуации;
- Умения за работа в екип;

Ако проявявате интерес към отворената работна позиция, кандидатствайте с прикачено СV.

"Корпоративна Социална Отговорност" ЕООД притежава лиценз за подбор на персонал N: 2082/19.7.2016г
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби