ПЕРАЧ/КА - ГЛАДАЧ/КА

Няма описание

HMG е компания за управление на хотели и хотелски комплекси. Портфолиото на компанията включва както ваканционни, така и градски, бизнес хотели.
За нов свой обект - хотел ситуиран в централна градска част - гр. София, търсим да назначим мотивиран кандидат за позицията ПЕРАЧ/ ГЛАДАЧ.
Задължения:
- Сортира и разпределя по пералните бельо и хавлии;
- Зарежда сушилните с пране;
- Глади бельото на специална машина /каландър/.
Изисквания:
- Работа на смени 2/2;
- Сръчност, прецизност и лоялност;
- Отговорно отношение към поставените задачи и желание за работа.
Ние предлагаме:
- Гарантирано месечно възнаграждение;
- Обучение и постоянна подкрепа;
- Обяд, кафе, напитки;
- Малък сплотен колектив;
- Работа с дългосрочен ангажимент и много добри условия на труд.
В случай че отговаряте на посочените изисквания и проявявате интерес към обявената длъжност, моля изпратете автобиография със снимка като посочите телефон и адрес за контакт.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм