Перач-гладач

Предлагаме работа за перачки/ гладачки в един от най-новите комплекси отворил врати през 2020 г. Започвате веднага още от 15 Май.
*Към атрактивното заплащане се предлагат отлични условия за спане + осигурени обяд и вечеря
- Заплащане: 1200 лв
Задължения:
• Зареждане на пералните машини с препарати и бельо, и пускане в действие;
• Сушене на отделните артикули в сушилни машини;
• Пускане, експлоатация и спиране на гладачния каландър;
• Контрол на качеството на изпрания и изгладен инвентар.
*Ценим коректните взаимоотношения и професионализма, затова търсим честна и отговорна личност да се присъедини към екипа ни. За близо 20 години опит в сферата на туризма знаем, че добрите условия за работа, балансът между работа и коректното заплащане са ключови за хората от нашия бранш.
За да кандидатствате, моля обадете се на телефона посочен в обявата.
* Хотела е един от най-коректните работодатели по цялото южно Черноморие.
* Работите с екип от професионалисти с дългогодишен опит в България и чужбина.
* Сплотен колектив.
* Осигурена храна и спане.
При нас ще получите трудов договор и коректно заплащане изцяло отговарящо на изискванията на европейското трудовото и осигурително законодателство. Сигурно заплащане и бонуси при отлично представяне.
Нормална и спокойна работна обстановка.
Добри условия за спане. Сигурност на работното място.
0889785555

June 10th, 2022

Приморско

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм