Перач-гладач

Ваканционен клуб Ривиера разполага с 510 луксозни стаи и апартаменти с 1042 легла в 5 хотела от различна категория и с различна концепция намиращи се в Златни пясъци:Хотел ИМПЕРИАЛ 5*Хотел РИВИЕРА БИЙЧ 5*Бутик ХОТЕЛ ОАЗИСХотел ЛОТОС 4*Хотел НИМФА 4*На персонала работещ в комплекса осигуряваме безплатен транспорт от гр.Варна, храна и настаняване ако са от вътрешността на страната.Предлагаме коректно отношение към служителите и държим на такова и от тях.

Ваканционен клуб „Ривиера”, к.к. Златни пясъци,
набира като допълнение към своя екип, опитни и отговорни работници за позициата
Задължения:
• Зареждане на пералните машини с препарати и бельо, и пускане в действие;
• Сушене на отделните артикули в сушилни машини;
• Пускане, експлоатация и спиране на гладачния каландър;
• Контрол на качеството на изпрания и изгладен инвентар.
Ние предлагаме:
• Трудов договор с нетна заплата 900 лева и пълни осигуровки;
• Безплатен транспорт до всички точки на града;
• Безплатна храна;
• безплатно настаняване
В случай, че отговаряте на изискванията и желаете да станете част от екипа, молим изпратете CV чрез бутона "Кандидатствай по тази обява".
Само кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Информацията, която предоставяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД. Дружеството се задължава да я
използва единствено за целите на подбора.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби