ПЕДАГОГ В ЛЯТНА ЗАНИМАЛНЯ

Няма описание

Фондация „За Нашите Деца“ вече 30 години работи за това всяко дете в България да расте в сигурна и подкрепяща семейна среда. Нашата амбиция е нито едно дете да не прекара дори ден в самотата и изолацията на социалните институции. Да създадем цялостна среда за развитие и щастливо детство и за най-уязвимите деца в България. Ние предоставяме палитра от социални услуги в подкрепа на деца в ранна възраст и семейства.
За периода от 01 август до 31 август 2022 г. търсим да назначим ПЕДАГОГ за лятна занималня на фондацията в град София.
Роля и отговорности:
• Организира цялостната работа на лятната занималня за деца на възраст между 3 и 11 годишна възраст (група до 10 деца).
• Подготвя и съгласува с екип на фондацията седмична програма и график на дейностите за децата.
• Посреща децата в занималнята и осигурява на безопасни условия за провеждане на ежедневните занимания.
• Организира и провежда разнообразни педагогически дейности и дидактически игри (като използва подходяща методика).
• Организира обяда и почивката на децата.
• Провежда различни творчески занимания с децата.
• Провежда дейности на открито и закрито.
Изисквания към кандидата:
• Педагогическа правоспособност по специалностите „Предучилищна педагогика“, „Предучилищна педагогика и чужд език“, „Предучилищна и начална училищна педагогика“, „Педагогика“, „Социална педагогика“
• Предишен професионален опит в работата с деца (в детски градина или училище е предимство).
• Да има търпение, толерантност, грижовно отношение и позитивен подход към децата.
• Добри организационни умения, отговорност и старание.
• Добри комуникативни умения.
Ние предлагаме:
• Възможност за работа на граждански договор.
• Работно време от 10:00 до 17:00 ч., 8 дни в седмицата
Кандидатствайте при нас като изпратите Вашата автобиография.
Личните Ви данни ще бъдат използвани само за нуждите на подбора, съгласно изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности