Отговорник търговска зала

Няма описание

Aquahouse Hotel & SPA***** се намира в центъра на първия български морски курорт Св. Св. Константин и Елена, заобиколен от парк с борова гора, само на метри от красивия плаж. Модерната архитектура и елегантността на комплекса са вдъхновени от природата, морските вълни и пясъчните извивки. В Аквахаус Хотел и СПА продължаваме дългогодишните традиции на курорта като морска, СПА и кулинарна дестинация.
Aquahouse Hotel & SPA търси да назначи инициативна и отговорна личност за позицията:
Вашите основни задължения и отговорности включват:
1. Посрещане на гостите и проследяване за бързото им и качествено обслужване;
2. Извършване на контрол във връзка с подготовка, зареждане и поддържане на блок масите, търговските зали и всички общи помещения към отдел Хранене и напитки;
3. Съблюдаване и отговорност за спазването на заложените стандарти за работа в ресторантите и баровете, както и за качеството на предлаганите услуги;
4. Контрол върху работата на сервитьорите за спазване правилата на сервиране във връзка с качество на обслужване на гостите;
5. Осъществяване на контакт с гостите и проследяване за тяхната удовлетвореност.
Успешният кандидат за нас притежава:
- Образование – средно образование и/или средно специално образование и/ или висше образование в сферата на туризма;
- Опит на подобна длъжност;
- Много добро владеене на английски език, владеене на немски или руски език би било предимство;
- Много добри комуникативни и организационни умения, инициативност, умения за работа в екип;
- Отлични умения за планиране на времето, следене и спазване на срокове;
Какво предлагаме ние:
- Интересна, разнообразна и динамична работа в стабилна и постоянно развиваща се компания, която цени високо персонала си и инвестира в развитието му;
- Възможност за дългосрочен ангажимент и професионална реализация;
- Конкурентно възнаграждение;
- Осигурен транспорт.
Ако се идентифицирате с нашите изисквания, можете да кандидатствате за позицията, като изпратите актуална автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм