Отговорник склад / Склададжия

Рентекс ООД е водеща рентал компания, която се развива с бързи темпове, следвайки добрите практики на международни компании в сферата на отдаването на строителни машини и оборудване под наем. Добрата репутация и авторитетa на фирмата се дължат основно на високото ниво на обслужване на клиентите, разнообразие от добре поддържани строителни машини и отличен сервиз. Държим изключително на отговорното отношение на целия екип към работата в зависимост от заеманата длъжност и вярваме, че всеки нов служител ще бъде пълноценен не само за фирмата, но и за себе си.

Рентекс ООД се занимава с продажба, наем и сервиз на строителна техника от 2007 г. В момента търсим да назначим Отговорник склад / Склададжия.
Отговорности:
- Организира приемането, съхраняването, идентифицирането и предаването на стоки и материали
- Приема и организира транспортирането, подреждането, съхраняването и комплектоването на стоки и материали
- Въвежда стоките в CRM-системата
- Контролира складовата наличност
- Поддържа ред и чистота в поверения му участък
- Участва при извършване на инвентаризации в склада
- Отпуска стоки и материали според оформени по съответния ред искания
Изисквания
- средно образование
- умения за работа с компютър, MS Office
- готовност за работа в екип
- дисциплинираност, отговорност и експедитивност при изпълнение на задълженията
- Владението на Английски език е предимство
- Предишен отип на подобна позиция е предимство
Предлагаме:
- Отлични условия за израстване
- Отлично обучение
- Перспективна работа
- Работа в динамична среда
- Атрактивно заплащане
Работно време: от 8:30 ч. до 17:30 ч.
Ако това предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете автобиография на български език. Кандидатстването става единствено през контактната форма от jobs.bg, като се изпрати подробна автобиография с актуална снимка. Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Всички представени документи ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и при спазване на изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби