Отговорник, склад

Няма описание

Ние сме е водеща компания на българския пазар в областта на търговията със строителни материали. Търси да назначи "Отговорник склад".
Основни задължения:
- Навременно и точно обслужване на клиентите на склада;
- Проверка и контрол на документацията, съпровождаща стоките и материалите; обработка на документите, свързани с транспорт.
- Осъществяване на товаро-разтоварни дейности;
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
Изисквания:
- средно образование;
- свидетелство за управление на мотокар; свидетелство за управление на МПС;
- професионален опит в складовата дейност е сериозно предимство;
- умение за работа в екип и организационни умения;
- отговорност, прецизност.
Фирмата предлага:
- трудов договор; пълно работно време; отпуск 20 дни
- сигурно работно място във водеща, стабилна и постоянно развиваща се компания;
- добро възнаграждение; коректно и навременно заплащане;
- въвеждащо обучение и стандарти за работа;
- отлични условия на труд;
- постоянен трудов договор;
- договорът ще се сключи с "БГ Ленд Ко" АД.
- стартово възнаграждение 950 лв. (Нето).
За да кандидатствате по тази обява изпратете автобиография и актуална снимка.

June 10th, 2022

Благоевград

Шофьори, Куриери