Отговорник склад

Няма описание

Във връзка с разширяване на дейността и обема на работа, Фреш Съпорт обявява конкурс за Отговорник склад за град София база Мировяне.
Ние предлагаме:
- добро заплащане;
- постоянна работа.
Основни задължения:
- Работа с ERP система на дружеството
- Организация и подреждане на складовото пространство;
- Приемане и изпращане на стоките в и от склада;
- Помощ в товаро-разтоварната дейност;
- Следите и отговаряте за изрядния външен вид на приеманата или изпращана стока.
Допълнителни изисквания:
- Средно образование;
- Организираност, експедитивност и отговорно отношение към работата;
- Готовност за работа в динамична среда;
- Готовност за физически труд;
- Умения за работа в екип;
- Коректност и лоялност;
- Компютърни умения- работа с основните офис пакети (Еxcel, Word) и т.н.;
- Правоспособност за водач на електрокар ще се счита за предимство.
Заплата: брутно възнаграждение до 1 800 лв.
Срок за подаване на документи - 21.07.2022 г.
Очакваме от кандидатите да изпратят автобиография на български език с актуална снимка.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби