Частна професионална гимназия по дигитални науки СофтУни Светлина ООД logo

ОТГОВОРНИК АДМИНИСТРАТИВНО-СТОПАНСКА ДЕЙНОСТ

Няма описание

ЧПГДН "СофтУни Светлина" е първата частна професионална гимназия по дигитални умения в България. В нашата гимназия се изучават най-иновативните и перспективни специалности в дигиталния спектър - Приложно програмиране, Дигитален маркетинг и предприемачество и Графичен дизайн. Целта ни е да изградим вдъхновяваща среда за целия ни екип.
Предлагаме възможност за заемане на позицията:
Основни отговорности:
• Планира, организира и ръководи цялостната дейност по управление на сградния фонд.
• Ръководи всички дейности, свързани с поддръжката и ремонта на сградите – пожарна безопасност, техническа поддръжка, охрана и сигурност.
• Планира, организира и отчита всички ремонти дейности в стопанисваните обекти.
• Осъществява цялостната дейност по съхраняването и отпускането на материали, консумативи и оборудване по вид и количества и оформя съпровождащата документация.
• Провежда инвентаризация на базите на Гимназията.
• Осигурява обзавеждане на помещенията – кабинети, офиси, заседателни зали.
• Организира доставките, съхранението и контролира разходването на необходимите канцеларски консумативи и хигиенни материали.
• Носи имуществена отговорност за поверените му стоково-материални ценности.
• Изготвя справки, анализи и отчети, свързани с дейността.
Изисквания към кандидатите:
• Висше техническо или икономическо образование е предимство;
• Добра компютърна грамотност;
• Предишен опит на сходна позиция е предимство;
Личностни качества:
• Висока отговорност и коректност;
• Отлична комуникативност и организираност;
• Гъвкавост, креативност и инициативност;
• Бърза мисъл и умения за работа с цифри и документи;
• Умения за работа в екип;
Ние предлагаме:
• Отлични условия за работа;
• Добро възнаграждение;
• Сплотен екип;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, кандидатствайте, като ни изпратите автобиография и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Информацията, която предоставяте е поверителна, попада под защитата на ЗЗЛД и ще се използва единствено за целите на подбора.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности