АГЕНЦИЯ ЗА ПОДБОР НА КАДРИ ХЕРМЕС 2018 ЕООД logo

Организатор събития

Агенция за подбор на кадри „Хермес 2018“ e  приемник на дейността на Агенция за подбор на кадри „Хермес“ създадена през 2006 г. , към Образователен бизнес център “Хермес”, с цел да предостави услуги и консултации при посредническа дейност по наемане на работа, информиране и консултиране на търсещи работа лица и работодатели, психологическо подпомагане на търсещи работа лица, насочване към професионално и мотивационно обучение, насочване и подпомагане при адаптиране и реализация на пазара на труда на търсещите работа лица и на работодателите. Дружеството е регистрирано за извършване на дейността си в Министерство на труда и социалната политика под удостоверение № 2514 от 19.04.2018 г .        Разработените от Агенцията програми за подбор, обучение и управление на човешките ресурси са съобразени с европейските стандарти и могат да бъдат адаптирани към необходимостите и особеностите на конкретен работодател. Осъществяват се чрез психологически анализ на персонала, компетенции и план за корпоративно обучение. Насочени са към професионална ефективност и  удовлетворяване потребностите на  корпоративния клиент.   Подкрепят личността при реализиране на потенциала си и усъвършенстване възможностите за успешна реализация.В екипа на Агенцията присъстват психолози и консултанти в различни сфери на бизнеса.

Агенция за подбор на кадри „Хермес“ разширява екипа си и търси креативна и отговорна личност .
Отговорности и задължения:
• Създаване на база данни с потенциални клиенти на Агенцията;
• Комуникиране с потенциални клиенти по телефон и мейл;
• Участие в организираните мероприятия и събития;
• Оформяне на фирмена документация касаеща клиенти на Агенцията.
Изисквания:
• Завършено подходящо образование;
• Комуникативни умения;
• Умения за работа както индивидуално така и в екип;
• Владеене на английски език ще се счита за предимство;
• Организирана и дисциплинирана личност с желание и мотивация за работа;
• Предходен опит ще се счита за предимство.
Предлагани условия:
• Трудов договор с 6 месеца срок на изпитване или граждански договор;
• Работно време – гъвкаво - 20 работни часа в седмица;
• Възможност за работа от дистанция;
• Конкурентно заплащане обвързано с постигнатите резултати.
Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя автобиография на български език със снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
Агенция за подбор на кадри “Хермес 2018” притежава удостоверение № 2514 / 19.04.2018 г., издадено от Министерство на труда и социалната политика, за извършване на посредническа дейност при наемане на работа за територията на РБългария.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности