Организатор производство / Team Lead

Булде ООД е фирма, създадена през 2017 г. в град Пловдив, България, като българо-немско партньорство за производство и монтаж на компоненти и групи за индустрията. Нашите клиенти са предимно международни индустриални концерни в държавите: Германия, Чехия, Дания и Франция. Базирано на дългогодишния професионален опит и знания на ръководството, Булде ООД отговаря на разнообразните и високи изисквания на нашите клиенти за лийн процеси в индустрията. Чрез използване на модерни методи за измерване и статистически контрол на процесите се осигурява едно стабилно високо качество на производствените процеси, а модерната логистична база на фирмата спомага за доставянето на „quality on time”. Солидна основа за подсигуряване на стандартизацията на процесите е сертификацията на фирмата по ISO 9001 „Управление на качеството“, както и постоянното развитие на персонала. Основната експертиза на дружеството е в производството, монтажа и окачествяването на различни части за индустрията – от стомана, алуминий, пластмаса, еластомер и други.

София

Поради разширяване на производството си "БУЛДЕ" ООД търси да назначи служител на длъжност Организатор производство.

Основни изисквания:
∙ Опит в производствени предприятия;
∙ Опит с ERP системи или друг производствен / складов софтуер;
∙ Опит с ръководене на персонал и умения за работа в екип;
∙ Много добри организационни умения;
∙ Владеене на английски език;
∙ Познания в сферата на lean manufacturing са предимство;
∙ Много добри организационни умения, самодисциплина, аналитичност, комуникативност и умения за планиране;

Основни задължения:
∙ Изготвяне на производствена програма;
∙ Създаване на работни графици на екипите;
∙ Контрол за изпълнение на поръчките в ERP;
∙ Гарантиране за спазването процедурите по изпълнение на СУК (Системата за управление по качество);
∙ Въвеждащо обучение на новоназначен персонал;

Ние ви предлагаме :
∙ Постоянен трудов договор;
∙ Конкурентно възнаграждение;
∙ Въвеждащо и последващи обучения в посока production excellence;
∙ Осигурен обяд;
∙ Ваучери за храна;
∙ Редовна смяна;
∙ Поемане на транспортни разходи;

Държим на добрата атмосфера, коректно отношение и съвестно изпълнение на задълженията, както от служителите, така и от работодателя. Нашата компания Ви предлага да станете част от един напълно нов подход и модел на работа.

team BULDE

June 10th, 2022

Пловдив

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм