Организатор производство

Фирма БИС-98 ООД е основана през 1992. Разполага със собствено модерно месопреработвателно предприятие отговарящо на европейските ветеринарно-санитарни стандарти. Фирмата предлага богат асортимент от продукти с гарантирано, високо качество, постигнато благодарение на постоянните усилия на висококвалифициран екип от 40 души. Всеки един член на този екип се води от основните принципи на фирма БИС-98, а именно: ползване на висококачествени суровини и материали, стриктно спазване на технологията, висока квалификация на персонала, работещи НАССР системи и система за проследяемост на продуктите, строг вътрешен контрол, модерни съвременни технологии, висока хигиена на производството, модерни опаковки, наложена търговска марка и развита мрежа от търговски контакти  и доставка до клиента.

Кои сме ние?
Ние, БИС-98 сме една от най-старите месопреработвателни компании в страната, основана през 1992. С голяма търговска мрежа от над 250 партньора из цялата страна и над 70 продукта с гарантирано високо качество, марката е утвърдена на родния пазар. Специализирани сме в производството на млени меса, полуфабрикати, сурово-сушени деликатеси, малотрайни и трайни варено-пушени колбаси, варено-пушени деликатеси от нераздробени меса, както и диетични продукти от птичи меса.
С цел укрепване на екипа търсим Организатор производство на пълен работен ден.
Отговорности и задължения:
Контролира приема на суровини и подправки;
Контролира спазване на технологичните изисквания при производство на готова продукция;
Управление на екипи от оператори и работници в цеха;
Създава процедури и следи за тяхното изпълнение;
Участва при анализиране качеството на произведената продукция и активно разрешава установени проблеми;
Анализира разхода на суровини и материали и съответствието им с технологичната документация;
Води необходимата отчетна документация.
Изисквания за позицията:
Висше или средно-техническо образование в сферата на ХВП;
Предишен опит на подобна позиция: мин 3 години;
Отговорност и прецизност;
Умения за работа в екип;
Компютърна грамотност се счита за плюс;
Владеене на чужди ежици се счита за плюс.
Какво предлагаме:
Коректно отношение и конкурентно заплащане, съобразено с Вашия умения и представяне;
Постоянен трудов договор;
Лични предпазни средства и работно облекло;
Позитивна работна атмосфера в екип от мотивирани специалисти;
Възможност за учене и по-нататъшно развитие;
Пазаруване на преференциални цени на продукти БиС-98.
Кандидатствайте сега!
Кандидатствайте директно чрез бутона „Кандидатствай сега“;
С одобрените кандидати ще се свържем лично, затова посочете актуален телефонен номер.
Предоставянето на препоръка от предходен работодател е предимство.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за настоящия подбор.

June 10th, 2022

Асеновград

Производство