Организатор експедиция

Няма описание

Задължения и отговорности:
• Изготвя документи за експедиция;
• Декларира стоки за износ/внос пред митница;
• Води кореспонднция с транспортни фирми за възлагане на транспорт на стоки;
• Извършва други дейности, пряко свързани с длъжността.
Изисквания:
• Компютърна грамотност – задължително;
• Владеене на немски език и/или английски език – задължително;
• Опит на подобна позиция – предимство.
Персонални качества:
• Организационни умения;
• Умения за работа в екип;
• Инициативност, лоялност, тактичност;
• Способност за вземане на самостоятелни и съгласувани решения.
Ние предлагаме:
• добри условия на труд
• 5-дневна работна седмица с работно време от 8:00 до 17:00ч.
• транспорт от Автогара-Габрово до работното място
Документи за кандидатстване:
• подробна автобиография;
• актуална снимка
ВАЖНО!
След подбор по документи представител на фирмата ще се свърже с одобрените кандидати за интервю.
С предоставените данни ще бъде оперирано съгласно изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Габрово

Административни, Офис и Бизнес дейности