Оптик по обработка на оптични детайли

МАЙКРО ОПТИКС ЮРЪП ЕООД, създадена през 2017г. съвместно с частен американски фонд, e модерна и бързоразвиваща се компания специализирана в проектирането и производството на оптични елементи, възли и обективи за медицината. Високото технологично оборудване и качество на произвежданата продукция осигуряват конкурентоспособност и стабилни позиции на международните пазари.

ТЪРСИМ ТЕБ...
КОИ СМЕ НИЕ...
- Американски инвестиционен фонд
- Модерни технологии и оборудване
- Стабилни позиции на външните пазари
ОСНОВНИ ДЕЙНОСТИ И ОТГОВОРНОСТИ:
- Извършване на операции - блокиране, шлайфане, фрезоване, лепинговане, полиране и лакиране, фасетиране и центриране, миене и окачествяване на оптични детайли
- Познаване на машините за шлайфане, лепинговане и полиране, извършване на необходимите настройки, поддръжка и експлоатационно обслужване на технологичното оборудване, с което работи
- Оказване на съдействие за решаване на технологични проблеми
- Други отговорности свързани с дейността
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
- Образование – средно
- Умения за работа в екип и добра комуникативност
- Готовност за работа на смени
- Опит в производствено предприятие ще се счита за предимство

НИЕ ТИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Сигурност и отлични условия на труд
- Стимулиращо възнаграждение
- Допълнителни бонуси
- Обучителни програми изработени специално за ТЕБ
- Реализирани амбиции и продължаване на обучението като стипендиант на Дружеството
- Осигурен безплатен транспорт от с. Попинци
ИСКАШ ЛИ ПРОФЕСИЯ, СИГУРНОСТ, ГРИЖА?
Ако възможностите за професионално развитие, които предлага МАЙКРО ОПТИКС ЮРЪП ЕООД се препокриват с вашата визия за бъдещето и ако искате да доразвиете вашите личности качества и да реализирате вашата мотивация за работа и целеустременост, възползвайки се от перспективата за изграждане на кариера в международна компания – За нас ще бъде удоволствие да изпратите вашата Автобиография, копие на диплом за завършено образование и снимка на посочения в обявата бутон „Кандидатствай по тази обява“.
За повече информация може да потърсете г-жа Райна Богоева, Ръководител отдел Човешки ресурси и администрация в МАЙКРО ОПТИКС ЮРЪП ЕООД на телефон +359 882 728 958
Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Контакт ще установим само с одобрените кандидати.
*Личните Ви данни са защитени съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Панагюрище

Производство