ОПЕРАТОРИ ПРОИЗВОДСТВО

"Винтехпром" АД е създаден през 1947 година и е сред най-авторитетните производители на вино и спиртни напитки в България. Високото качество на продуктите ни се дължи на съхранените във времето традиции във винарството и спиртни напитки, които са умело съчетани със съвременните технологии на винопроизводството. "Винтехпром" АД разполага с модерно оборудване, машини и съоръжения за приемане и качествена преработка на суровините, в резултат на това, и следвайки  високите потребителски изисквания и пазарни тенденции, портфолиото на компанията се разшири и разнообрази. То вече включва сортови вина, висококачествени ракии, водка, анасонови спиртни напитки и др. Такива продукти са: Шопска гроздова ракия, Пазарджишка гроздова ракия, водка Vodkoff, Имане мастика премиум, Билкова мастика, джин Zeppelin и др.Благодарение на новите технологии можем отговорно да заявим, че "Винтехпром" АД е едно от най-иновативните дружества в бранша, от производство, през дистрибуция и маркетинг. Така, до крайния потребител достигат продукти с гарантирано високо качество.

Фирма "Винтехпром" АД гр.Пазарджик :

Търси да назначи Оператори ПРОИЗВОДСТВО.

Основни задължения и отговорности:

• Обслужва и контролира машините от бутилиращата линия, съобразно техническите и технологични изисквания
• Следи за техническата изправност на машините и прилежащите към тях съоръжения
• Участва в процеса на бутилиране на спиртни напитки и вина.

Изисквания:

• Средно образование
• Предимство е опит на подобна позиция
• Умения за работа в екип
• Отговорност, инициативност, комуникативност, лоялност
* Събота и Неделя почивни дни.

РАБОТНАТА ЗАПЛАТА
Атрактивно заплащане в съответствие със заеманата длъжност.

Ако проявявате интерес към тази възможност, моля изпратете актуална автобиография .

June 10th, 2022

Пазарджик

Производство