Oператори на Фрезови Машини с ЦПУ

Фирма МИЛКО ЕООД е с повече от 25-годишна история и с утвърдено име на пазара в сферата на производството и търговията на CNC металообработващи машини. През 2016 година компанията бе сред петте български компании, включени в доклада "1000 фирми, вдъхновяващи Европа" на Лондонската стокова борса. Компанията е с амбицията да се нареди сред най-добрите високотехнологични компании в бранша си с най-модерна производствена и обучителна база за своите клиенти и служители.

Фирма МИЛКО ЕООД е с повече от 25-годишна история и с утвърдено име на пазара в сферата на производството и търговията на CNC металообработващи машини. През 2016 годинa компанията бе сред петте български компании, включени в доклада "1000 фирми, вдъхновяващи Европа" на Лондонската стокова борса. Компанията е с амбицията да се нареди сред най-добрите високотехнологични компании в бранша си с най-модерна производствена и обучителна база за своите клиенти и служители.
Във връзка с предстоящите проекти на компанията, както и с увеличаване на производствените мощности, търсим опитни професионалисти, които да се присъединят към екипа на позицията Oператор на Фрезови Машини с ЦПУ.
Какви ще бъдат Вашите основни отговорности:
• Извършва предварителна подготовка за обработка на детайли на машини с ЦПУ като комплектува и монтира приспособленията и инструментите върху машината;
• Изпълнява програми на ЦПУ машина по зададените изисквания от чертежи, които осигуряват продукт по съответната спецификация.
• Въвежда корекции, прави замервания и установява режимите на обработка.
• Въвежда програмата за изработка на съответното изделие, измерва и настройва режещите инструменти;
• Извършва необходимите корекции при отклонения от изискванията на чертежа.
• Контролира, следи състоянието на режещите инструменти, подменя или заточва с последващо настройване;
• Грижи се за оптималната работа на машината като навреме подсигурява нужните консумативи като охлаждаща течност, смазочни масла и др.
• Дава предложения за усъвършенстване на вече съществуващи машини, детайли и производствени процеси с цел подобряване на техните характеристики;
• Поддържа висока хигиена на работното място.
Какви са нашите изисквания за успешен кандидат:
• Техническо образование.
• Практически знания и умения в сферата на металообработващите машини.
• Познаване на установяване, закрепването и ориентиране на детайлите за обработка.
• Опит като CNC оператор.
• Да познава добре елементната база в машиностроенето (познаването на технологиите за обработка на изделия от различни видове стомана, ротационни и корпусни детайли е предимство).
• Отлично боравене с техническа документация - разчитане на чертежи и 3D модели.
• Познаване на основните инструменти за металообработка.
• Отлично боравене с САD системи - SolidWorks и Esprit (Познаването на CAM системи ще се счита за предимство).
• Опит на подобна позиция ще се счита за предимство.
• Английски език - работно ниво писмено и говоримо.
На какво можете да разчитате?
Възможност за работа в успешна и перспективна компания на българския и световен пазар;
Работа с високотехнологично оборудване.
Възможност за повишаване на квалификацията посредством обучения, специализации и работа с опитни професионалисти.
Възможности за личен принос и творчески почерк.
Среда с изявени етични ценности и свобода за изява на личния потенциал.
Справедливо финансово и нефинансово бонусиране на база личен принос.
За кандидати от други населени места - индивидуални предложения, свързани с квартира и транспортните разходи.
Необходими документи за кандидатстване:
- Автобиография с актуална снимка
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Асеновград

Административни, Офис и Бизнес дейности