ОПЕРАТОР ВЪВЕЖДАНЕ НА ДАННИ ЗА КОРПОРАТИВНИ КЛИЕНТИ

Няма описание

Тип-Топ Куриер АД е утвърдила се на българския пазар фирма с водещи позиции в областта на куриерските услуги вече 26 години. Във връзка с разширяване на дейността си, търси да назначи ОПЕРАТОР ВЪВЕЖДАНЕ НА ДАННИ в Разменно сортировъчен център - кв. Левски Г
Задължения:
- Въвежда данни и прави справки-извлечения от база данни;
- Извършва корекция на въведените данни;
- Прави архив на въведените данни и съхранява архивните файлове;
- Събира и архивира служебната документация;
- Следи за правилната обработка от компютърната програма на въведените данни.
- Изготвя отчети
- При необходимост участва в разпределението на пратките
Изисквания:
- средно образование;
- много добри компютърни умения: Word, Excel, Acess;
- бързина на писане;
- организираност;
- отговорност;
- лоялност към Работодателя;
- познаването на гр. София и прилежащите села е предимство;
Ние предлагаме:
- Трудов договор
- Работно време : на смени от 08:00 - 16:30 и от 10:00 - 18:30
- Стартова брутна работна заплата - 1000 лв.
Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, изпратете CV и актуална снимка.
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. Тип-Топ Куриер АД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да било форма, освен за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери